Styl Boho w kolekcji Silviamo

Styl Boho w kolekcji Silviamo

Jeśli mielibyśmy opisać jednym zdaniem czym jest boho w modzie ślubnej to zdefiniowalibyśmy to słowo następująco „Ekscentryczne, a zarazem twórcze stylizacje, które powstają w wyniku miszmaszu epok, stylów i smaków.”  Właśnie takie designerskie, a zarazem artystyczne stylizacje przyświecają każdej kolekcji ukraińskiej marki Silviamo. Jeśli uwodzi Cię niekonwencjonalny styl bohemy, a zarazem zależy Ci na swoistej elegancji mamy coś dla Ciebie. To co łączy poniższe modele to podkreślenie stylu dzięki wykorzystaniu szydełkowych tkanin, które są synonimem estetyki boho. Rok 2021 pokazuje Nam, że suknie w tym stylu cały czas ewoluują, ukazując swoje nowe oblicza w fantastycznych odsłonach. Model Libby udowadnia, ze boho może być wytworne i bardzo seksowne. Aplikacja na wzór Makramy podkreśla uwodzicielski, przeźroczysty stanik cudownie go upiększając. Ażurowe wzory z koronki i opływające w okolicach biustu frędzle to prawdziwy hołd w kierunku boho będącym umiejętnością łączenia ze sobą pozornie nie pasujących do siebie elementów. Przód sukienki zdobi głęboki dekolt w szpic, który wyłania się spośród oryginalnych detali. Nie sposób nie zwrócić uwagi na wspaniałą spódnicę typu „godet” z prześwitującą wstawką, która korzystnie podkreśla kobiece kształty.

Wdzięczne suknie w stylu boho to ponadczasowe kreacje, które idealnie łączą się z rozmaitymi elementami. W tej samej kolekcji spotkamy nieco bardziej frywolną jednak mistrzowsko dopracowaną suknię Leila. Lekka suknia ślubna w stylu boho  z trenem i odpinanymi rękawami to kwintesencja hipisowskiej stylistyki i romantyczności. Bogate wzornictwo ozdabia całą suknię łącząc florystyczne i geometryczne desenie.  Odpinane, poszerzane rękawy zapinane na guziki pomogą zaktualizować wygląd  i zapewnią stylizację 2 w1.

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.princesse.pl/wp-content/uploads/2018/11/Margo-18306-2_b.jpg); }
X