3 Trendy o których musisz wiedzieć

3 Trendy o których musisz wiedzieć

Co raz więcej Panien Młodych poszukuje sukien ślubnych, które mają szczególny akcent, dzięki któremu wpadną w pamięć każdemu, a same dla Siebie będą ikoną oryginalności. Co więcej, moda na zmysłowe ubrania przeradza się w suknie ślubne. Odsłaniające skórę suknie oraz seksowne sylwetki to lekkie odejście od tradycyjnej sukni ślubnej jednak taka wersja zapewni niezapomniany, przyciągający wzrok wygląd w dniu ślubu. Mamy dla Ciebie 3 kluczowe trendy o których warto pamiętać w 2023 roku.

Plisy – Na co dzień często nosimy plisowane sukienki lub spódnice, więc co powiesz na plisowane suknie ślubne? Na pewno spodoba ci się ten pomysł, jeśli chcesz mieć lekką i subtelną suknię ślubną, która sprawi, że będziesz się wyróżniać. Plisowany materiał oprócz wspaniałego efektu zapewni Ci niebywały komfort przez całą noc.

Obszerne bufiaste rękawy – dodadzą lirycznego charakteru twojej sukni ślubnej sprawiając, że ramiona i obojczyki będą wyglądać naprawdę delikatnie. Mało tego, te niezwykle eleganckie i fikuśne rękawki sprawdzą się w przypadku nowoczesnej jak i klasycznej stylizacji Panny Młodej. Taki akcent to prawdziwy powiew romantyzmu.

Odkryte ramiona – aby wyszukać trendu, który znajduje się od dłuższego czasu na  szczycie listy trendów ślubnych to z pewnością będzie to „off-the-shoulder”. Ich największym atutem jest to, że pasują do każdego fasonu  sukni ślubnej  i uzupełniają szeroką gamę tkanin, od przejrzystego tiulu po misterną koronkę czy też klasyczne sylwetki. Kokieteryjny i zmysłowy akcent wydobędzie seksapil każdej Panny Młodej.

A gdyby połączyć wszystkie te tendencje w modzie ślubnej i stworzyć na ich podstawie jedną suknie ślubną?  Nic prostszego! Zapraszamy do Naszego salonu gdzie znajdziecie cudowny model z kolekcji Lady Bride będący ucieleśnieniem kluczowych trendów wpisujących się w śmietankę ślubną roku 2023.

 

W tym modelu znajdziemy plisowaną tkaninę, wspaniałe obszerne rękawy z przemyślanym zwężaniem od wysokości łokci oraz mocno wyeksponowane ramiona. Wisienką na torcie jest szeroki pas z uroczym wiązaniem podkreślający talię oraz szalenie modny tył stworzony na wzór gorsetu.  

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.princesse.pl/wp-content/uploads/2018/11/Margo-18306-2_b.jpg); }
X