Wielki come back! Asymetryczne dekolty nadchodzą

Wielki come back! Asymetryczne dekolty nadchodzą

Moda na asymetryczne dekolty odradza się w tym sezonie co udowodnił Nam Tydzień Mody Ślubnej 2023 gdzie były bardzo często widziane. Asymetryczny dekolt to taki, który ma dwie różne sylwetki po obu stronach ramion co sprawia, że jest naprawdę wyjątkowy. Zaprezentowanie góry w sukni ślubnej w ten sposób to nie tylko trend, ale też prawdziwy symbol kobiecego uroku i wdzięku. Taki zabieg pozwoli na ukazanie wdzięcznej szyi, zgrabnych ramion i obojczyków dlatego najlepiej sprawdzi się w przypadku Pań o wąskich ramionach. Sam w sobie jest już dostatecznie ozdobny i nie potrzebny Nam już dodatkowy naszyjnik.  Jeśli jednak chcesz dodać odrobinę szyku wybierz wyrazisty kawałek tkaniny, który ma geometryczne kształty lub ciekawe aplikację zdobiące wysokość Twojej szyi. Tak jak  w przypadku modelu z kolekcji Lady Bride rozłożysta suknia ślubna z długim rękawem została wyposażona w asymetryczny dekolt, który wprowadza powiew świeżości i oryginalność. Odsłoniętemu ramieniowi towarzyszy rząd eleganckich perełek rozciągający się na całej długości ukośnego dekoltu. W celu zachowania proporcji w zdobieniu ten sam akcent znajdziemy w wykończeniu rękawków.

Dzięki takim aplikacjom suknia ślubna potęguje w modelu królewskie wibracje nadając stylizacji bogatego, wręcz dostojnego charakteru. Trend perłowej sukni ślubnej jest w pełnym rozkwicie, a projektanci ślubni używają pereł na zupełnie inne i nieoczekiwane sposoby, które wykraczają poza codzienne koraliki i biżuterie. Suknia na całej swej długości stworzona została z wysokiej klasy tkaniny, która zapewnia piękne ułożenie się spódnicy. Delikatne wykończenie falującym trenem gwarantuje cudowny obraz Panny Młodej podczas pierwszego tańca. Na wysokości talii umieszczono bardzo delikatny paseczek, który idealnie wpasowuje się w fason sukni oraz użyte detale. Ukośny dekolt pasuje do każdego typu sukni ślubnej czy to w wersji minimalistycznej, nowoczesnej lub bogato zdobionej. Najwięksi projektanci mody ślubnej wykorzystali asymetryczny trend, aby wprowadzić nietuzinkową teksturę i indywidualność do swoich sukni ślubnych 2023.

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.princesse.pl/wp-content/uploads/2018/11/Margo-18306-2_b.jpg); }
X