Dlaczego wciąż kochamy trend sukni ślubnych z odkrytymi ramionami?

Dlaczego wciąż kochamy trend sukni ślubnych z odkrytymi ramionami?

W świecie sukien ślubnych zachwycamy się co chwilę nowymi fasonami, detalami i aplikacjami. Ale niektóre trendy muszą z Nami po prostu pozostać na dłużej.  Suknie ślubne z odkrytymi ramionami cieszą się popularnością już od dłuższego czasu. Przez ostatnią dekadę stylizacje z odsłoniętymi ramionami pojawiały się na wybiegach mody ślubnej niemal każdego tygodnia, były na czele wyszukiwania na Pintereście i Google i były noszone przez wiele Panien Młodych. Cieszymy się więc, że marka Silviamo nadal podąża za tym trendem oferując Pannom Młodym przepiękne zerwanie z tradycją. Najnowsza kolekcja sukienek obejmuje suknie z odkrytymi ramionami dla prawie każdego typu postury. Suknie z odkrytymi ramionami w pełni ucieleśniają mantrę – Wyglądasz w tym Pięknie! Bez względu na to, jaką masz sylwetkę, bez względu na to, jakie części ciała kochasz najbardziej, suknie ślubne z odkrytymi ramionami wyglądają dobrze na każdym.

Może to nie dotyczyć wszystkich – w końcu możesz wybierać spośród tak wielu seksownych fasonów z odkrytymi ramionami, ale jeśli chcesz pokazać trochę skóry zachowując przy tym tradycyjność ślubnej stylizacji spójrz na suknię Lincy. Ta suknia ślubna to idealne połączenie stylu i wrażliwości. Romantyczna, bufiasta princessa z elegancko odkrytymi ramionami jest przykładem na to jak pięknie komponuje się wzorcowy fason z nowoczesnym akcentem. Sukienka została wykonana z haftowanej gipiury co dodaje stylizacji królewskiego szyku, z kolei cekinowe naszycia zagwarantują Ci, że będziesz błyszczeć w tym wielkim dniu.

Ten alternatywny rękaw jest nie tylko jest  pochlebny na każdym ramieniu, ale możesz także znaleźć suknię z odkrytymi ramionami pasującą do niemalże każdej sylwetki. Mimo że od dziesięcioleci ten trend pojawia się na wybiegach głównego nurtu, wciąż wywołuje swobodną atmosferę. Czy wiesz, że suknie ślubne typu Off the shoulder można zaprezentować na różne sposoby? Różnorodne dodatki do sukien ślubnych pozwalają na fenomenalne kombinacje – tak jak w przypadku modelu Lara. Asymetryczna narzutka wykonana z brokatowej tkaniny luźno okala jedno ramie, dzięki czemu uzyskujemy awangardowy wygląd. Narzutka eksponująca ponętnie ramie może być w każdej chwili zdjęta, a TY możesz mieć dwie stylizacje  w jednej sukni!

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.princesse.pl/wp-content/uploads/2018/11/Margo-18306-2_b.jpg); }
X