Raport ślubny 2021 cz.II

Raport ślubny 2021 cz.II

Przywołujemy wszystkie Panny Młode roku 2021! ? Jeśli jeszcze nie pomyślałaś o Swojej sukni ślubnej, teraz jest na to czas! Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci podsumowując trendy, które mają zająć centralne miejsce w nadchodzącym roku. Od romantycznych botanicznych detali po odważne spodnie  i seksowne  sukienki. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz zakupy, czy dopiero zaczynasz marzyć, oto trendy w sukniach ślubnych w 2021 roku, które musisz znać.

Flower Power – mówimy tutaj o sukniach subtelnych i pastelowych, ale również ostrych  i oversizowych, zmierzając do pokaźnych haftów 3-D. Ten ukłon w stronę letniej aury doda kapryśnego uroku każdej sukni ślubnej. Takie modele są szczególnie odpowiednie na wesele  w plenerze, ale tak naprawdę są na tyle wszechstronne, że sprawdzą się w każdy wielki dzień. Eteryczne, naturalne suknie ślubne połącz z frywolną fryzurą, aby zaimponować powiewem świeżości swojej stylizacji.

Załóż spodnie – uwielbiamy ten mocny trend ponieważ występuje we wszystkich kształtach   i stylach. Od szykowanych spodni na miarę lat 70tych po ostre cygaretki. Możesz wybrać spodnie z wysokim stanem, które genialnie zakryją mankamenty, lub spodnie z nogawką ¾ jeśli masz parę zabójczych szpilek, którymi chcesz się pochwalić. Dodaj zalotną, odpinaną spódnicę i pokaż ja nosi się nowoczesna Panna Młoda.

Bądź seksi – Ten styl jest idealny dla modnej Panny Młodej gdyż emanuje kobiecą zmysłowością. Przeźroczyste, ale w pełni zakryte suknie nadal niewiele pozostawiają wyobraźni, ale dają poczucie wyrafinowania, gdy są stosowane do fasonów sięgających do ziemi, z długim rękawem, falbanami, koronkami lub ozdobnymi haftami.  Wariacji na temat seksownej sukienki  mamy mnóstwo. Marzysz o  Princesce? w połączeniu z przeźroczystym tiulem, delikatną koronką i mnóstwem warstw możemy uzyskać królewski klimat z pazurem. Jeśli chodzi o gorsety, odsłonięte zostają fiszbiny, co często spotykamy w gorsetach z dekoltem w kształcie serca, łącząc tym samym seksowność i wyrafinowanie

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.princesse.pl/wp-content/uploads/2018/11/Margo-18306-2_b.jpg); }
X