Gładkie sukienki ślubne zawsze w modzie

Gładkie sukienki ślubne zawsze w modzie

Olśniliśmy już Was niejednokrotnie błyszczącymi sukienkami ślubnymi, zajmowaliśmy się już wielokrotnie ponadczasowa koronką, pokazywaliśmy plisy, kryształki i fenomenalne transparentne tkaniny. Jednak w modzie ślubnej mamy trend, który nigdy nie przeminie. Mowa o wiecznie aktualnej prostocie. Dziś poświęcimy artykuł właśnie tej klasycznej elegancji, która zachwyca co roku czystymi liniami oraz pięknymi, luksusowymi tkaninami. Minimalistyczne suknie ślubne towarzyszą Nam od zawsze, a obecnie mimo równoległej mody na błyskotki zyskują coraz większą popularność. Wiele Panien Młodych stawia na suknie bez falbanek i cekinów, tylko na zgrabne sylwetki, efektowne dekolty i dobrze rozmiękczone elementy dekoracyjne. Proste suknie ślubne można wyróżnić nieoczywistym akcentem, który w oryginalny sposób uzupełnia proste linie. Wystarczy tylko mocne wycięcie w dekolcie lub romantyczny ,koronkowy detal, aby całkowicie przeobrazić wygląd zachowując oczekiwaną prostotę i subtelność. Często gładkie materiały stosowane są w przypadku mocniej dopasowywanych sukien ślubnych, które przepięknie prezentują kobiece kształty. Mimo swej prostoty są niezwykle seksowne dlatego spotykamy się z nimi w kolekcjach mody ślubnej każdego roku. Jeśli właśnie opisaliśmy Ci to czego szukasz to jesteśmy pewnie, że skusi się poniższy model będący połączeniem piękna skromności z nutą awangardy.

W tej sukni każda Panna Młoda zalśni niczym diament. To co przyciąga wzrok to lekko bufiaste i przeźroczyste, długie rękawy, które na tle pozbawionej dekoracji sukni na całej długości sprawiają, że stylizacja to czysta poezja. Na rękawach zauważymy piękne haftu i wykończenie rzędem guziczków. Dopasowana sylwetka z odcięciem na wysokości pasa dodatkowo modeluje sylwetkę. Z tyłu i z przodu proporcje postury zrównoważone są dzięki głębokim wycięciu. Z przodu suknia posiada delikatnie wycięty dekolt, aby z tyłu zachwycić wyeksponowanymi plecami. Delikatne aplikacje zapewniają przepiękny obraz tyłu sukni ślubnej, która wykończona została delikatnym trenem. Proste projekty w którym suknia ślubna jest płótnem, a Panna Młoda arcydziełem prezentującym swoje piękno to klasyka w modzie ślubnej ,która pozostanie z Nami zawsze.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.princesse.pl/wp-content/uploads/2018/11/Margo-18306-2_b.jpg); }
X