Idealny dekolt Illusion

Idealny dekolt Illusion

Jeśli zdecydowałaś się na suknię ślubną z dekoltem illusion na Swój wielki dzień, to dokonałaś doskonałego wyboru. Zabieg zszywania tkanin z przeźroczystościami wspaniale podkreśla atuty Panny Młodej jednocześnie zakrywając miejsca „krytyczne” kobiecego ciała.  Iluzoryczne dekolty  są bardzo pochlebne i istnieje wiele różnych sposobów noszenia. Suknie ślubne z przezroczystym dekoltem wykonane są z prześwitującej tkaniny lub koronki wzdłuż górnej części gorsetu, która często jest ozdobiona pięknymi koralikami lub koronkowymi aplikacjami. Ten rodzaj dekoltu pasuje do prawie każdego fasonu i stylu sukni ślubnej, zapewniając seksowną prezentację bez ramiączek. Sprawdzi się również w towarzystwie krótkich lub długich rękawów – idealny do ujawnienia błysku ramion bez ich pełnego negliżu.

Decyzje, decyzje… Aby pomóc Ci zdecydować, wybraliśmy kilka modeli z aluzyjnym dekoltem z designerskiej kolekcji Ria Tener, która oferuje harmonijne połączenie klasycznych trendów ślubnych z unikalnymi, nowoczesnymi rozwiązaniami. Każda z sukienek wyróżnia się  wysoką jakością koronki, luksusową tkaniną oraz  przepięknymi aplikacjami.

Wyrafinowana suknia Desma to idealny przykład  sukni ślubnej z transparentnym dekoltem, która zapewnia dyskretne pokrycie. Wysoki dekolt jest bardzo subtelny i w połączeniu ze starannie umieszczonymi aplikacjami nadaje temu projektowi wspaniałej i ponadczasowej elegancji. Intrygujący przejaw hiszpańskiego dekoltu oraz długie, dekoracyjne rękawy pomogą uzyskać efekt „wow”. Suknie ślubne mogą również zawierać akcenty illusion przy dekolcie w towarzystwie głębokiego wycięcia  w kształcie V.  Jeden z przykładów takiego połączenia można zobaczyć w sukni ślubnej Megan. Dzięki transparentnej siateczce  zyskasz dodatkowe pokrycie i wsparcie w sukni ślubnej, z kolei mięsista koronka pozwoli na zakrycie nagości jednocześnie zostawiając ogromne pole dla wyobraźni. Iluzoryczny efekt koronkowych aplikacji przyklejonych na skórze tworzą cudowny gorset, który przykuwa uwagę cielistymi prześwitami.

Iluzyjne dekolty osadzone na plecach ujawniają kolejny wielki powód, aby wybrać suknię właśnie z tym akcentem. Aby nie narazić się na krytykę mocno eksponując nagie ciało możesz okryć plecy przeźroczystym materiałem, a do dekoracji użyć koronkowe lub biżuteryjne aplikacje. Tylko spójrz – wirujące haftowane liście i kwiaty są po prostu boskie i pięknie obramują plecy. Zgrabny rząd zakrytych guzików to tylko wisienka na torcie!

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.princesse.pl/wp-content/uploads/2018/11/Margo-18306-2_b.jpg); }
X