Panna Młoda 2021 musi Błyszczeć

Obecne projekty sukien ślubnych to różnorodna gama fasonów i stylów. Przyglądając się nieco uważniej ślubnym propozycjom niejednokrotnie odnajdziemy wspólny mianownik, charakterystyczny dla wielu sukien.  Jednym z nich jest luksus i wysublimowany bogactwo. Mowa o stylizacjach pełnych blasku w których nie ma mowy o kiczu czy też o braku dbałości o szczegóły. Współczesny blichtr to synonim szlachetnych materiałów i dopracowanych detali.  Spektakularne suknie ślubne polecają się dla każdej Panny Młodej, która chce w dniu Swojego ślubu lśnić! Blichtr lubuje się w ekscentrycznych dodatkach. Kamienie szlachetne, kryształki , perełki, czy też cekiny potrafią być naprawdę gustowne, oczywiście jeśli stosujemy je z umiarem. Suknie z błyszczącymi warstwami pochłaniające światło sprawią, że  każda z Was będzie błyszczeć niczym nieskazitelny diament. Połyskujące elementy odnajdą się w każdym fasonie stanowiąc wspaniałe dopełnienie sukni ślubnej.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby suknia na całej swej długości została pokryta błyskotkami. Spójrz na tę suknię ślubną z kolekcji Amore Novias  gdzie świetliste dekoracje przeplatają się z wyszukanym wzorem sprawiając, że wobec tego modelu nie możesz przejść obojętnie. Zauważymy tu przepiękną koronkę okraszoną brokatem oraz fenomenalnie dopracowaną górą gdzie dekolt i pasek ozdobione zostały koralikami i kryształkami, aby w urokliwy sposób zakryć transparentny materiał sukni. Spódnica w kolorze kości słoniowej dodatkowo wzbogaca stylizację niepowtarzalnym trenem, który zachwyca dodatkową warstwą pudrowego oświetlenia.

Czasem wystarczy jeden dodatek, aby zmienić oblicze sukni. Tak jak w przypadku tego modelu gdzie jednolite miseczki podkreślone zostały spektakularnym zdobieniem w postaci mocno wyeksponowanych kryształów. W połączeniu z luksusowym materiałem najwyższej jakości ta suknia to uosobienie ponadczasowego piękna. Awangardowe rękawy i seksowne rozcięcie spódnicy eksponujące gołą nogę to idealna propozycja dla kobiet poszukujących odważnych i wyrafinowanych rozwiązań.

https://www.princesse.pl/wp-content/uploads/2021/01/TA021-2.jpg

Czas abyś zabłysła jest właśnie Teraz!

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.princesse.pl/wp-content/uploads/2018/11/Margo-18306-2_b.jpg); }
X