Model Iona – ucieleśnienie trendów 2022

Model Iona – ucieleśnienie trendów 2022

Powoli wchodzimy już w świat najnowszych trendów w modzie ślubnej przygotowanych na rok 2022, a wraz z nim przedstawiamy prawdziwą perełkę, która jest ucieleśnieniem elegancji i zmysłowości, co jest niezaprzeczalną cechą obecnego roku. Suknia ślubna Iona z kolekcji Silviamo zachwyca przepięknymi elementami, które pracują w tym modelu w idealnej symbiozie mocno zaznaczając trendy 2022.

https://princesse.pl/wp-content/uploads/2020/09/s-561-iona-23.jpg

Prosty krój suknia ślubna Iona to proste linie, zwiewność i eteryczność. Romantyczna stylizacja została podkreślona wysokogatunkową tkaniną i dwoma rodzajami koronki. Delikatna, wielowarstwowa spódnica przepięknie zaprezentuje się podczas ruchu Panny Młodej.

Gorset  – w tym modelu dekolt został przepięknie wyeksponowany za pomocą oryginalnej techniki. Delikatne, miękkie drapowania podkreślają przód i sięgają, aż do pasa . Ich pierwszorzędnym zadaniem jest wyeksponowanie cudnego gorsetu wykonanego z szydełkowej koronki o fascynującym wzorze oraz podkreślenie kobiecych atutów.

Długi rękaw – kolejny raz projektanci udowodnili, że skromność i klasa jest naprawdę w cenie. Suknia ślubna Iona wyposażona została w niezwykle zmysłowe rękawy o długości ¾ stanowiące doskonałą alternatywę dla długiego rękawa. Półprzezroczysty , powiewny materiał ozdobiony został białymi kropeczkami dodając nieco zalotności i dziewczęcego uroku. Rękawy w tym modelu to prawdziwa mieszanka wzorów i faktur. Oprócz uroczych groszków, które obsypują ramiona, rękaw został cudownie podkreślony koronką, która konsekwentnie pojawia się w okolicach dekoltu.

Rozcięcie – Model Iona uwodzi niezwykle seksownym rozcięciem z prawej strony. Taki zabieg konstrukcyjny nie tylko przepięknie wprowadza suknie w ruch, a i  podkreśla zgrabne nogi. Długość rozporka w tym przypadku jest dość duża dlatego suknia cudownie modeluje sylwetkę, a głęboki dekolt na plecach w kształcie litery V dodatkowo wyszczupla sylwetkę.

Wszystkie elementy użyte przy tworzeniu sukni ślubnej Iona sprawia, że suknia jest jednocześnie ciekawe i oryginalna.

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.princesse.pl/wp-content/uploads/2018/11/Margo-18306-2_b.jpg); }
X