Dekolt Halter

Dekolt Halter

Eksperci mody ślubnej są zgodni – model Halter to HIT sezonu 2022, a my wiemy dlaczego 🙂 Chcesz pochwalić się ładnymi ramionami i wypielęgnowanymi plecami ? Wzrasta trend w kierunku prostych, eleganckich i romantycznych ślubów, a wraz z nim dekolty w sukniach ślubnych. Suknie ślubne z wysokim dekoltem są popularne również w tym roku po tym, jak wygląd przejął wybiegi, celebrytów, a nawet kulturę królewską.Panny Młode zainteresowane tym trendem powinny wiedzieć, że istnieje kilka odmian dekoltów z wysokim dekoltem. różne style wysokich dekoltów będą podkreślać różne sylwetki co jest kluczem do oszałamiającego wyglądu w dniu ślubu.

Bateau czyli dekolt w łódkę zazwyczaj przesuwa się tuż pod obojczykiem w szerokim łuku. Dekolt prezentowany jest zarówno na sukienkach z krótkim rękawem, jak i z długim przepięknie komponując się z niemalże każdym materiałem. Często w sukniach ślubnych imitacji „łódeczki” służy transparentny materiał co wzbogaca stylizację o kobiecy seksapil. Dekolt w stylu bateau dobrze podkreśla delikatne obojczyki i delikatny biust.

Dekolt Jewel charakteryzuje się zaokrąglonym dekoltem bez kołnierza. Pasuje do każdego materiału sukni ślubnej i bardzo elegancko prezentuje biżuterię ślubną. Podobnie jak w przypadku „łódeczki”, Jewel najlepiej sprawdzi się u kobiet z małym biustem, ponieważ dopasowany gorset i wysoki dekolt dadzą złudzenie większej klatki piersiowej.

Nasza gwiazda Halter z kolei wyróżnia się zabudowaną górą i mocno wyciętymi boki.  W ten sposób wspaniale prezentuje ramiona, eksponując jednocześnie niewielki fragment pleców. Możemy go odnaleźć w dwóch wariantach – w postaci fantazyjnego wiązania wokół szyi lub w odsłonie wysokiej stójki.  Wszechstronny i podkreślający sylwetkę wysoki dekolt zapewnia skromność, dzięki czemu idealnie nadaje się na tradycyjne wesele kościelne. Jednak może być również niesamowicie stylowy i ponętny , szczególnie jeśli suknia wykonana jest z czystej koronki z efektownymi wycięciami. Rewelacyjna suknia ślubna w stylu boho „Isha” jest wspaniałym przykładem połączenia delikatności z nutą pikanterii. Ozdobiona elementami gipiury i koronki sprawia, że suknia jest iście szykowna. Wspaniała „gra” różnych faktur i tkanin zapewni, że ten model  będzie niezapomniany. Cudny dekolt halter zrównoważono wyeksponowanymi plecami za pomocą dekoltu w stylu dziurki od klucza, uzyskując tym wzmożoną atrakcyjność wizualną.

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.princesse.pl/wp-content/uploads/2018/11/Margo-18306-2_b.jpg); }
X