Najmodniejszy dodatek ślubny – zjawiskowa peleryna

Najmodniejszy dodatek ślubny – zjawiskowa peleryna

Niezależnie od tego czy chcesz dodać swojej ślubnej stylizacji nieco „dramatu” czy też potrzebujesz po prostu dodatkowego nakrycia peleryna jest idealna dla Panny Młodej, która chce ulepszyć swoją suknię ślubną i ochronić się przed chłodniejszą pogodą . Peleryny stały się nowoczesną alternatywą dla welonu oferując jeszcze więcej zalet.  Atrakcyjność wizualna, oryginalne okrycie i opcjonalny tren to tylko trzy powody, które mogą już teraz skusić Cię do wybrania tego magicznego dodatku . Jak w przypadku każdego gorącego trendu możliwość wyboru peleryny ślubnej jest ogromna. Chcesz zwrócić uwagę każdego?  projektanci oferują okrycia, które uwodzą spektakularnymi detalami umieszczonymi  na całej ich powierzchni bądź odważnymi kolorami i przeskalowaną długością.  Jeśli masz odwrotne poczucie gusty  i zależy ci na minimalistycznym klimacie wykorzystaj przeźroczysty jedwab i tiul.  W tym miejscu wybraliśmy dwa najpiękniejsze okrycia, które podniosą styl i efektowność Twojej sukni ślubnej.

Obecnie rękawy są jednym z najgorętszych tendencji w modzie ślubnej i funkcjonują w wielu wariantach. Projektanci idą więc o krok dalej i tworzą wspaniałe kompozycje jak na przykład w postaci połączenia rękawów i peleryny. To wszystko znajdziecie w luksusowym modelu Colette, którego prawdziwą ozdobą są długie rękawy zapinane na wysokości stanika. Ich zdeterminowana długość sięgająca do ziemi zapewnia dodatkowe okrycie i w fenomenalnym stylu zastępuje tren. Oprócz tej urzekającej „wisienki na torcie” suknia zachwyca precyzyjnym wykonaniem. Połączenie romantycznej, haftowanej gipiury z lśniącymi koralikami i cekinami zapewnia niespotykany efekt.

Nieco inna koncepcja peleryny towarzyszy sukni ślubnej Lara, gdzie odnajdujemy ją   w postaci oryginalnej, asymetrycznej narzutki okrywającej jedno ramie. Ten pięknie skomponowany dodatek do sukni nie tylko jest funkcjonalny, ale dodaje jej niepowtarzalnego uroku. Całość tej sukni wykonano z brokatowej tkaniny korzystnie podkreślającą stylizację nadając jej niesamowitego blichtru. Spódnicę zdobi efektowne rozcięcie na lewej nodze potęgując efekt seksapilu. Suknia ślubna Lara bez wątpienia wpisuje się w największe trendy ślubne łącząc asymetrię, błyszczące detale, lśniące tkaniny i zmysłowe rozcięcia.

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.princesse.pl/wp-content/uploads/2018/11/Margo-18306-2_b.jpg); }
X