Rok 2022 – uchylamy rąbek tajemnicy

Rok 2022 – uchylamy rąbek tajemnicy

Rok 2020/21 był dość ponurą perspektywą dla wszystkich zaręczonych, dlatego wiele osób przeniosło swoje zaślubiny na rok 2022. Podczas gdy taka decyzja mogła być bardzo stresująca to z pozytywnych stron jakie można w niej odnaleźć to dłuższy czas na znalezienie idealnej sukienki ślubnej. Chociaż zapowiedzi trendów mody ślubnej na przyszły rok powoli raczkują to już dziś możemy uchylić Wam mały rąbek tajemnicy , że w rok 2022 wejdziemy pod szyldem  „Tradycja jest po to, aby ją łamać” dlatego najnowsze trendy mają ekscytować i odzwierciedlać współczesność. Stawiamy na maksymalizm. Pierwszym nurtem, który odzwierciedli ten styl to obłędne rękawy z przesadnymi detalami o przeróżnych długościach i finezyjnych obszyciach. Szalenie modne staną się odpinane rękawy, które sprawią, że suknia ślubna nabierze odświeżenia  i  nawet gdy fason jest klasyczny pozwoli to na prawdziwe szaleństwo w stylizacji.

Wesele w 2022 roku będzie polegać na wyborze, a kluczową rolę odegra koncepcja nakładania na siebie odłączanych elementów w celu przekształcenia stroju. I tu wielki powrót mają odpinane spódnice, które można włożyć na dopasowaną sylwetkę i jednym ruchem przekształcić się z księżniczki w boginię. Jest to świetne rozwiązanie dla tych Panien Młodych,które obecnie czeka mała cywilna uroczystość, a w przyszłym roku duża, weselna impreza. Magicznego elementu prostej sukni doda także peleryna, która zdaniem ekspertów jeszcze zostanie w modzie ślubnej kilka sezonów.

Jak zauważamy moda na „separację strojów” będzie wzrastać przez co zauważymy absolutny wzrost nietradycyjnych formatów sukien ślubnych. Asymetrie, garnitury, kombinezony, spodnie, a nawet szorty będą pojawiać się coraz częściej ponieważ śluby przybierają wiele różnych form, a stroje ślubne muszą być dopasowane do danego stylu wydarzenia.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.princesse.pl/wp-content/uploads/2018/11/Margo-18306-2_b.jpg); }
X