Gorset w najnowszej odsłonie

Gorset w najnowszej odsłonie

Poszukując sukni ślubnej w pierwszej kolejności myślisz o wyborze tkaniny, aplikacjach jakie ja będą zdobić… co jest bardzo ważnym aspektem, jednak jej konstrukcja jest również czymś co może zrobić duży, wręcz oszałamiający efekt. W uzyskaniu niebanalnej stylizacji pomogą Ci gorsetowe suknie ślubne, które coraz śmielej powracają na wybiegi mody ślubnej. Ta inspirowana buduarem sylwetka natychmiast zmienia estetykę Panny Młodej w kuszącym kierunku dzięki prostemu dodatkowi – strukturalnego stanika. Dziś przedstawimy dwa modele sukien ślubnych, które tak całkowicie inne od siebie posiadają jeden wspólny mianownik w postaci gorsetu, który jak za chwile się przekonacie  „nie jedno ma imię”.

Pierwsza propozycja to delikatny model, który urzeknie każdą zmysłową kobietę marząca o bajkowej stylizacji. Uszyta z wygodnego, modelującego gorsetu z szykownym topem wyhaftowana została garścią cekin i koralików, które harmonijnie spływają na całej długości. Główną atrakcja sukni jest trójwymiarowa, kwiecista aplikacja, której wzór płynnie przechodzi od góry do dołu. Otwarty top z wycięciem w szpic i cienkimi ramiączkami podkreślają obojczyki i wdzięczny dekolt. Stanik i ramiączka zdobione ręcznie wykonanymi elementami dekoracyjnymi w postaci kwiatów 3D przenosi Nas w baśniowy świat. Jedno jest pewne – ta sukienka ślubna pozwoli zebrać setki pełnych podziwu spojrzeń i tyle samo szczerych komplementów.

https://www.princesse.pl/wp-content/uploads/2017/02/OL020-2-1.jpg

Po drugiej stronie tej lirycznej sukni mamy nieco kontrowersyjną suknie, która mimo bardzo jednolitego materiału i klasycznego fasonu A poprzez swoją wyjątkową konstrukcje wręcz kipi seksapilem i nieziemską kobiecością. Oryginalne  podejście do trendu gorsetowego ukazuje go w postaci bieliźnianego stanika, na którym nie bez przyczyny pojawiły się spektakularne kryształy. Aplikacja mocno przyciąga uwagę, a przede wszystkim wspaniale podkreśla biust Panny Młodej. Idąc dalej zauważymy kolejne gorące trendy obecnego sezonu . Opadające rękawy bardzo sugestywnie prezentują ramiona, a mocne rozcięcie spódnicy podkreśla kolejny kobiecy wdzięk. Takie rozwiązanie pozwala na zachowanie tradycyjnej długości, a zarazem ekspresyjne wyeksponowanie nóg.   

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.princesse.pl/wp-content/uploads/2018/11/Margo-18306-2_b.jpg); }
X