Rybka VS Swobodne Boho

Rybka VS Swobodne Boho

Dziś zestawiamy dla Was 2 modele sukien ślubnych, które nie zostały pominięte w artykule o Naszym Salonie Sukien Ślubnych https://weddingdream.com/princesse-suknie-slubne/ <3 Obie suknie przyciągają wzrok i chociaż każda z Nich jest cudowna to z pewnością będzie miała inne grono swoich Fanek.

Zacznijmy od sukni w szykownym stylu Glamour przywodzącą na myśl plejadę rodem Hollywood. Przedstawiamy suknię Alexa o eleganckim fasonie syrenki z kolekcji Ria Tener . Ten zmysłowy model wyróżnia się doskonałym wykonaniem gorsetu, który znakomicie podkreśla kobiecą sylwetkę. Przód sukni udekorowano koronką o wysokim walorze artystycznym z mocno zaznaczonym motywem florystycznym. Dodatkowo użyto brokatowej tkaniny, która w duecie z ażurowym detalem stworzyła ślubne dzieło sztuki. Na wysokości talii zauważymy delikatną wstążeczkę, która potęguje urok sukni.

https://princesse.pl/wp-content/uploads/2020/12/Alexa-1.jpg

Dekolt w kształcie litery V konsekwentnie zastosowano z przodu jak i z tyłu wyrównując tym samym proporcje sylwetki.  Suknia ślubna Alex ucieleśnia erę ponadczasowego blasku, wyrafinowania i uroku. To wspaniała propozycja dla kobiet z klasą, które chcą mocno zaznaczyć swoja pozycję  w znajomości ślubnych trendów i wyglądać fenomenalnie podczas Swoje Dnia.

https://princesse.pl/wp-content/uploads/2020/12/Alexa-2.jpg

A co dla Panien Młodych, którym po drodze bardziej z zalotnymi i lekkimi klimatami ślubnymi? Mamy dla Was prawdziwą perełkę w tonie Boho – suknia Malawi marki Dominiss. Połączenie miękkiego tiulu i koronki  tworzą czarującą i dziewczęcą kreację.  Suknia posiada uniwersalny fason w kształcie litery A, dzięki czemu spełni wymogi wielu sylwetek. Jak przystało na suknię Boho cała stylizacja jest luźna i swobodna, dzięki czemu podkreśli delikatną urodę Panny Młodej. Tkanina w odcieniu śmietankowej bieli „ivory” wyjątkowo prezentuje eleganckie wzory szydełkowej koronki, która podkreśla górę sukni i pojawia się jako dyskretny detal w połowie i w wykończeniu spódnicy.

https://princesse.pl/wp-content/uploads/2018/11/Malawi-01.jpg

Dodatkowo do modelu Malawi dołączono uroczą narzutkę, która tworzy transparentne, obszerne rękawki przemieniając suknię niczym za pomocą magicznej różdżki w inną stylizację. W takiej sukni poczujesz się zarazem atrakcyjnie jak i niezwykle komfortowo.

https://princesse.pl/wp-content/uploads/2018/11/Malawi-scaled.jpg

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.princesse.pl/wp-content/uploads/2018/11/Margo-18306-2_b.jpg); }
X