Spódnica ślubna – wiedza w pigułce

Spódnica ślubna – wiedza w pigułce

Spódnica w sukni ślubnej to kluczowy element, zwykle określający fason i styl sukni. Za równo jak i w przypadku wyboru formy dekolty, rodzaju rękawków, wybór spódnicy to bardzo ważna sprawa kreująca wygląd i prezentacje sylwetki. Jak zawsze współcześni projektanci oferują Nam wiele opcji spódnic zachęcając do łączenia stylów dzięki czemu uzyskamy różne wzory. Zapraszamy do małego poradnika Panny Młodej. Proste wybory spódnic – czyli klasa sama w sobie. Doskonale rysują sylwetkę wydłużając ją i nadając szlachetności , ale uwaga lubią podkreślać pewne niedoskonałości. Zazwyczaj taka spódnica nie posiada zdobień, aby na górze sukni pokryć ją nietuzinkowymi aplikacjami. Czysta tkanina spódnicy zapewnia tło na bazie którego możemy naprawdę zaszaleć. Dodajmy koronki, błyskotki, metaliczne dekoracje – każdy chwyt dozwolony.   Często z takiej formy spódnica przeistacza się w  fason w kształcie litery A  charakteryzujący się dopasowana talią i rozkloszowana spódnicą. Jest to bardzo popularna forma pasującą do większości typów sylwetek.

Często Pany Młode poszukują pewnego dodatku do prostych spódnic, a projektanci wychodzą im oczekiwaniom na przeciw. Tutaj z pomocą przychodzą odpinane zewnętrzne spódnice zakładane na górną część talii sukni ślubnej. Tzw overskirt to prawdziwy Hit zapewniający dwie stylizacje w jednej. Są wykonane z przeróżnych materiałów i dostępne w rożnych objętościach ( nie wspomnimy tutaj o dostępnej gamie zdobień) 🙂 Nieco subtelniejszą formą pozostania przy prostej spódnicy, a chęcią dodania lekkiego pazura są spódnice z rozcięciem . Rozporek z przodu spódnicy to niesamowita okazja do zaprezentowania zabójczych nóg i oczywiście butów, które wybrałaś na Ten dzień. Ten prawdziwie ekstrawagancki detal sprawi ze Twój wygląd będzie czarujący i odważny.

Kolejnym popularnym wyborem są suknie ślubne gdzie spódnice przybierają fason syrenki lub trąbki. W obu przypadkach sukienka elegancko otula biodra tworząc natychmiastowy kształt klepsydry. Jaka jest różnica? Kształt trąbki rozszerza się od połowy uda, podczas gdy sukienka o kroju rybki rozszerza się od wysokości kolan lub niżej.

Ostatnim na dziś, jednak najpopularniejszym chyba wyborem każdej marzycielki jest balowa spódnica, która zapewni wywarcie wrażenia WOW w dniu ślubu. Zainspirowane klasycznym romansem, balowe spódnice są bardzo obszerne, udrapowane z miękkiego tiulu lub wyrafinowanej satyny. Taki wybór z pewnością rozpali Twoją własną bajkę ślubną.

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.princesse.pl/wp-content/uploads/2018/11/Margo-18306-2_b.jpg); }
X