Kwintesencja kobiecości i tradycji

Kwintesencja kobiecości i tradycji

Jest coś tak ponadczasowego w sukni ślubnej z długim rękawem, że nie można od tego tematu przejść obojętnie. Długie rękawy były, są i zawsze będą eleganckie i tradycyjne – jest to akcent, który przetrwał w projektowaniu sukien ślubnych od pokoleń. Możemy się zastanawiać czy suknia ślubna z długim rękawem jest nadal modna? Odpowiedz brzmi tak, tak ,tak! Utarło się,że długi rękaw to idealne rozwiązanie tylko na porę jesienną lub zimową. Nic bardziej mylnego a, My jesteśmy tutaj po to, aby pokazać nowoczesne sposoby na noszenie długich rękawów przez cały rok. Jeśli mówimy już o pewnej obyczajowości w modzie ślubnej to musimy wspomnieć o koronkowych sukniach będącymi również pewnym zachowanym już obrazem tradycji. A w połączeniu z długim rękawem ? no cóż… znalazłaś zwycięzcę! . Ten niezwykle romantyczny styl to uosobienie kobiecego wdzięku i charyzmy. Taki obraz Panny Młodej przetrwa każdą próbę czasu. Dodając do takiej stylizacji dozy seksapilu pokusić się można o iluzyjne, długie rękawy okraszone koronkowym detalem. Jak wskazuje sama nazwa ich zadaniem jest stworzenie iluzji nagiej skóry jednocześnie przenosząc piękny wzór sukienki na przeźroczyste rękawy.

Jest to absolutnie popularny wybór wśród dzisiejszych Panien Młodych. Lekka i transparentna tkanina z siateczki występuje w wielu odcieniach, aby dopasować się do każdej karnacji. Taki zabieg dotyczy zazwyczaj mocno przylegających rękawków, ponieważ wtedy prezentuje się po prostu najpiękniej. W tym roku ten zabieg mocno konkuruje z powracającym niczym bumerang trendem w formie bufiastych rękawów. Z pozoru może nie jest to tradycyjny wybór , ale taki rękaw noszony był przez całą historię. Suknia ślubna z długim bufiastym rękawem to nieoczekiwany akcent, który z pewnością zachwyci Twoich gości, wyróżniając Cię na tle stylizacji innych Panien Młodych.

Bardzo podobnym typem rękawa, jednak urzekającym w całkiem inny sposób jest i marzycielski rękawy typu „biskup”. Taki pełny rękaw ma urocze drapowania i ściągacze na nadgarstku. Falujący i fantazyjny jest często zaprojektowany z transparentnego materiału nadającemu mu zwiewnego wyglądu. Nowatorsko – można go nosić w formie odczepianej.

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.princesse.pl/wp-content/uploads/2018/11/Margo-18306-2_b.jpg); }
X